Zkušební verze

Návod k instalaci Pokladna ANETCA

EET pokladna ANetCa bez měsičního paušálu

Náš software je bezpečný. Klikněte pouze na tlačítko DALŠÍ INFORMACE a následně PŘESTO SPUSTIT. Instalátor by měl dále dokončit veškeré kroky pro úspěšnou instalaci.

Instalace

Jednoduše stáhněte instalační balíček, spustíte jej a pomocí tlačítka INSTALOVAT a vyčkáte než proběhne instalace. Program si automaticky vytvoří vše potřebné pro jeho spuštění. Poté program spusťte a můžete pořizovat účtenky, limit demo verze je 20 účtenek. Veškeré informace ohledně chodu pokladny ANetCa naleznete v sekci NÁVODY A DOKUMENTACE

Pokladna bez měsičního paušálu?

Jedná se o plnohodnotnou instalaci pokladny ANetCa, kterou lze přednastavit a připravit pro přechod na plnou verzi.. Nemusíte ztrácet čas opětovným nastavováním při přechodu ze zkušební verze na plnou. V klidu a pohodlí domova si můžete program vyzkoušet, připravit vše potřebné, nastavit tiskárnu, založit položky, zkontrolovat ceny a nastavit celý program tak, aby vyhovoval Vašim požadavkům, následně jej s licenčním klíčem převést na plnohodnotnou verzi bez omezení.

(instalace vyžaduje připojení k internetu)
Vše potřebné pro instalaci je obsaženo v souboru se zkušební verzi. Po dokončení instalace nezapomeňte restartovat Váš počítač. Zkušební verze pokladny ANetCa je k dispozici zcela ZDARMA.

Zkušební verze programu má tato omezení

  • Maximum lze vytisknout 20 účtenek
  • Ostatní funkce jako je EET odesílání, vkládání položek a nastavení EET pokladny nejsou omezené
  • Program je možné aktivovat po dosažení limitu zkušební verze pomocí licenčního klíče, který je zapotřebí objednat přímo přes na eshopu  www.arrowsys.cz

Minimální požadavky pro zařízení

  • Windows 7 SP1 nebo novější (Windows Vista, XP a starší nejsou podporovány)
  • Minimální rozlišení obrazovky pro EET pokladnu ANetCa je 1024 x 768 bodů.
  • .NET Framework 4.5 (nainstaluje se společně s demoverzí)
  • Nastavenou a funkční tiskárnu v systému jako výchozí

Náhradní způsob instalace

Všechny níže uvedené doplňkové balíčky k instalaci jsou již v základní instalaci ANetCa